Екструзійна лінія для виробництва пластикових плівок з поліетиленової плівки з Китаю

Екструзійна лінія для виробництва пластикових плівок з поліетиленової плівки з Китаю
Чат зараз
Відомості про продукт

Екструзійна лінія з виробництва поліетиленової плівки PE з Китаю


Впровадження лінії екструзії Geo-мембрани 1.Продукція

Гео-мембранні плівкові екструзійні лінії досліджується та розробляється компанією Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd на основі нашого багаторічного досвіду виробництва пластикових машин. Ця виробнича лінія в основному використовується для виробництва супер-великого водонепроникного спіралі матеріалу в різних технічних умовах.

 

Водонепроникний рулонний матеріал / екструзійна лінія GEO-membrance Film є надзвичайно великим водонепроникним матеріалом з котушкою. Основним матеріалом для плівки є різноманітні види полімеру, такі як PE, PP, EVA і т. Д. Максимальна ширина - 8000 мм, товщина від 0,1 до 3,0 мм. Для того, щоб зустріти різних клієнтів з різними вимогами, можна було організувати інше допоміжне обладнання.

2.продукт параметрів лінії екструзії Geo мембрани

Екструдер

Ширина листа

Товщина листа

Потужність

Загальна потужність


Розміри

SJ65 / 30

Макс. 800 мм

0,2-3мм

150 кг / год

100 кВт

18 × 2 × 2,5

SJ90 / 30 (33)

Макс. 1200 мм

3-15мм

280-300 кг / год

150 кВт

24 × 2 × 2,5

SJ120 / 30 (33)

Макс. 3000мм

5-20 мм

500 кг / год

250 кВт

20 × 4 × 2,5

 

3.функція продукту та застосування Geo мембрани


Гео-мембранна плівка має такі функції:
1. Висока міцність і міцність.
2. хороша стійкість до стримування напруги
3. великий діапазон температур
4. Легка експлуатація для будівництва.

Новаторна макромолекулярна з'єднання з геомагнітним геоматеріалом має такі відмінні переваги, як висока міцність, стійкий розмір, стійкість до гниття, стара стійкість через ексклюзивну фізичну структуру, широко застосовується в сферах зрошувальних робіт, автомобільних доріг, залізничних, аеропорту, шахти та інших ділянок проекту. Під час виробництва, при додаванні пластикового статичного резистентного агента та основної партії агента резистентності до згоряння, він також може виробляти подвійну спрямованість і мозкову пластикову сітцю для шахти, яка в основному використовується в підземних умовах роботи, як-от шахтні стелі, бар'єри. Це замість традиційної мережевої з'єднувальної сітки.


Водонепроникний рулонний матеріал / екструзійна лінія GEO-membrance Film є надзвичайно великим водонепроникним матеріалом з котушкою. Основним матеріалом для плівки є різноманітні види полімеру, такі як PE, PP, PET, PVC, EVA і т. Д. Максимальна ширина - 5000 мм, товщина від 0,1 до 3,0 мм. Для того, щоб зустріти різних клієнтів з різними вимогами, можна було організувати інше допоміжне обладнання


4.Друкова інформація про лінію екструзії Geo мембрани

GEO2013223213551.jpg

GEO201322321365.jpg

Доставка та обслуговування доставки

Провідний час - близько 60 днів після отримання попереднього платежу. Машина буде упакована на піддоні з плівкою. Малі деталі упаковані в дерев'яні ящики.  


6.FAQ

1. Який час часу тапочки? Чи можна повернути плату за вибірку?

Доказування зазвичай становить 5-7 робочих днів. Зазвичай ми платимо за зразкові збори.

2. Про зразок, яка вартість перевезення?

Вантаж залежить від ваги, розміру упаковки та вашої країни або регіону провінції тощо. Якщо ви станете нашим старим клієнтом, ви можете підтвердити товари фотографіями та відео, щоб заощадити ці гроші.

3. Як контролювати якість?

A, вся сировина IQC (Incoming Quality Control)

B, обробляють кожну ланку у процесі IPQC (контроль якості вхідного процесу)

патрульний огляд.

C, після закінчення КЯ, повна перевірка перед упаковкою в наступну

технологічна упаковка.

4.А ви мануфактура або торгова компанія?

Ми це мануфактура, що спеціалізується на виробництві пластикових екструдерів вже більше 10 років, у провінції Чіндао, провінція Шаньдун, Китай. Наш завод пройшов IS09001: 2008, CE. І ми - кредитне підприємство класу ААА. Також у нас був великий відділ складу та контролю якості для придбання продуктів для клієнтів.

Huashida Machinery, що має досвід роботи більше 14 років, є однією з професійних екструзійних виробів із пластикової плівки PE, що виготовляється з виробництва геомембранних виробів від китайських виробників у Китаї. Запропонувавши індивідуальний сервіс, ми раді вітати вас, щоб отримати висококваліфіковані продукти з нашої фабрики.
Розслідування