PE PP одного шару аркуш ради три Каландрові екструзії машина лінії виробництва

Чат зараз
Відомості про продукт

PE PP одного шару аркуш ради три Каландрові екструзії машина лінії виробництва

ВВЕДЕННЯ
Листові товщина: 1-35 мм
Ширина аркуша: відповідно до customersrequirements.

Екструдер
Ефективний одного гвинта з водяного охолодження сили годування системи і барель з канавок в зоні годування призначені для заощадження електроенергії основним двигуном; Довгий L/D співвідношення і змішування голова призначені для отримати ідеальний jellification і висока продуктивність.

Померти голова
T померти, Treated нітрифікації та полірування, спеціальний дизайн для керування чутливі Налаштування товщини.

Три календаря
Він має Verical і косою спорудах за різними ширина аркуша. Спеціально розроблені потік контуру всередині рулону гарантує, що саме контролю температури ролика, а потім забезпечення плоским і яскравість ролика.

Охолодження стійки


HMI системи контролю

Наші послуги
Якість гарантійного терміну:12 місяців або 14 місяців з дати коносамента.
Протягом цього періоду, продавець надасть безкоштовний сервіс для всіх проблем, викликаних якість обладнання, однак, крім проблем, викликаних покупець через неправильно операції.
Послуги:Продавець б відправити технік buyerand #39; s заводу для тестування нової машини і навчати людей покупця. Покупець повинен оплатити рахунок надається трансфер з /, харчування, житло, страхування локально і пов'язаних зарплату.


Міжнародна компанія-постачальник

Huashida техніка, з більш ніж 14 yearsand #39; досвід, є одним з професійного pe pp один шар аркуш ради три Каландрові екструзії виробництва машина лінія виробників в Китаї. Пропонуючи індивідуальні послуги, сердечно вітаємо Вас отримати високі кваліфікованих продукти від нашого заводу.

Розслідування