PE PP Soft спіраль дроту Металорукав і кабель захисні управління встановити рукав Намотувальні рішень машини

Чат зараз
Відомості про продукт

PE PP Soft спіраль дроту Металорукав і кабель захисні управління встановити рукав Намотувальні рішень машини

ВВЕДЕННЯ
Труби діапазон:8-32 мм
Лінії екструзії включає обладнання, як показано нижче, придатний для Покришки діаметрів від 8 мм, 32 мм.
Труби Сфера застосування:
ITIS свого роду рукав форму спіралі зроблені PP, PE або ПА. Це є заміною традиційної металочерепиці, зберігаючи джерело, широко використовується в екскаватор, навантажувач, роликах, асфальтоукладальників, вилка навантажувач, кран і Самоскид і так багато інженерної техніки і обладнати ін'єкцій, emt. Він в основному встановлений за межами Шланги гідравлічні, електричні дроти до та функціонувати як захист цих шланги, проводів і кабелів.
У порівнянні з металу зберігаючи tranditional, PE спіральний кожух є легше бути встановлені, з вище носити технічного, краще Anti-aging і анти corrosion.andamp; № 160;

Екструдер

Ефективний одного гвинта з водяного охолодження сили годування системи і барель з канавок в зоні годування призначені для заощадження електроенергії основним двигуном; Довгий L/D співвідношення і змішування голова призначені для отримати ідеальний jellification і висока продуктивність.

Тягти off

Відцентрові звивистих машина

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ

1

SJ-45/30 одного гвинта

1set

2

Померти голову andamp; Цвіль

1set

3

Спіраль термоформовочний верстат

1set

4

Обприскування охолодження таблиці

1set

5

Тягти off

1set

6

Rewinder

1set

Клієнт виробництва

Міжнародна компанія-постачальник

Huashida техніка, з більш ніж 14 yearsand #39; досвід, є одним з професійного pe pp м'які спіраль дроту Металорукав і захисні кабелів встановити рукав Намотувальні робить машина виробників в Китаї. Пропонуючи індивідуальні послуги, сердечно вітаємо Вас отримати високі кваліфікованих продукти від нашого заводу.

Розслідування