Поліетиленова екструзійна оболонка для попередньоізольованої трубки з поліуретановою піною (420-960 мм)

Поліетиленова екструзійна оболонка для попередньоізольованої трубки з поліуретановою піною (420-960 мм)
Чат зараз
Відомості про продукт

横幅 - 创新 以远 .jpg

Поліетиленова екструзійна оболонка для попередньоізольованої трубки з поліуретановою піною (420-960 мм)


Попередньо ізольована труба екструзійна, розроблена шляхом поглинання екструзії труб, розробленої з німецької технології та вдосконалена компанією Qingdao Huashida Machinery Co., LTD.
Лінія - це інтеграційний дизайн, складений екструдером, вакуумним калібруванням, охолодженням, витягуванням, різанням, штабелеукладчиком . Висока продуктивність в автоматичному режимі, потужності екструзії, стійкість і термін служби і т.д. Особливо в порівнянні з використанням лінії внутрішнього тиску спосіб вакуумного калібрування набагато краще, ніж для жорсткості, стійкості до тиску та гладкості поверхні.

20121221142429.jpg

Метод вакуумного калібрування з попередньо ізольованою трубкою поза лінії екструзії корпусу - це найсучасніша та найпопулярніша техніка у світі.

国外 客户 2.jpg

У практиці вітчизняного будівництва все частіше використовується енергозберігаюча технологія безтраншейного прокладання трубопроводів, використовуючи труби та фітинги з промисловою теплоізоляцією жорсткої поліуретанової піни ( PUF-ізоляція ) у захисній оболонці.Трубопроводи ПВХ-ізоляція призначена для установки теплових мереж з робочим тиском 1,6 МПа та температурою води до 403 К (130 ° С) з дійсним короткочасним підвищенням температури до 423 К (150 ° С).

主 图 .jpg

Трубопровідна ізоляція та фурнітура PUF - це жорстка конструкція "труба в трубі", що складається з сталевої або оцинкованої сталі несучої труби, шару поліуретанової пінистої теплоізоляції та зовнішньої трубки для захисту від поліетилену високої щільності - для підземного монтажу або листової оцинкованої сталі - для наземний майданчик.

Жорсткість завдяки наявності міцних зв'язків між поліуретановою ізоляцією сталевого трубопроводу та трубкою піджака і забезпечує попередній вибух або очищення доменної поверхні сталевої труби, оптимальну ефективність поліуретанової ізоляції, коронну поверхню поліетиленової трубної оболонки.

102APPLE_IMG_2057.jpg Порівнюючи ізоляцію PUF, вона перевершує основні властивості аналогів: теплопровідність та тривалу безперебійну роботу.

Значно підвищує надійність трубопроводу в системі теплоізоляції PUF оперативна наявність дистанційної моніторингу стану PUF-ізоляції, що дозволяє виявляти та відновлювати витік теплоносія, запобігаючи аварій, характерним для теплових мереж інших конструкцій.

20120315730.jpg

101APPLE_IMG_1905.jpg

101APPLE_IMG_1908.jpg

Високоефективне використання трубопроводів у піноізоляції визначає наступні параметри:

  • спрощення будівництва, технічного обслуговування та ремонту;

  • Збільшений термін служби 30-40 років (традиційні види трубопроводів - 5-10 років);

  • зменшення втрат тепла до 8% (традиційні види трубопроводів - 30-40%);

  • зниження капітальних витрат на 15-20% (не вимагається будівництво бетонних каналів і камер для клапанів);

  • знизити експлуатаційні витрати в 9 разів;

  • скорочення ремонту коштує в 3 рази

Пункт Обладнання Кількість
1 автоматичний вакуумний фідер 1 комплект
2 Ефективний шнековий екструдер SJ-90/33 1 комплект
3 Прес-форм (включають вмирання, сердечники, калібрування, нагрівання кільця 1 комплект
4 вакуумний калібрувальний бак 1 комплект
5 Шість гусеничних перевезень 1 комплект
6 Автоматична машина різання планети 1 комплект
7 Пристрій для видалення насадки 1 комплект
8 пристрій калібрування еліпса 1 комплект
9 Штабелер 1 комплект
10 Система керування ПЛК (Siemens) 1 комплект

DSCN5865.jpg

2.jpg

横幅 - 认证 图标 .jpg

Компанія Huashida Machinery, що має досвід роботи більше 14 років, є однією з професійних екструзійних поліетиленових оболонок для провідних виробників з пенополіуретану (420-960 мм) у Китаї. Запропонувавши індивідуальний сервіс, ми раді вітати вас, щоб отримати висококваліфіковані продукти з нашої фабрики.
Розслідування