Лінія для виробництва екструдери для виробництва пластикових виробів PE / PP / HDPE

Лінія для виробництва екструдери для виробництва пластикових виробів PE / PP / HDPE
Чат зараз
Відомості про продукт

横幅 - 创新 以远 .jpg


Пластикова екструзійна машина PE екструдер для пластикових труб

Напір HDPE Extrusion Line є лінією для екструзії труб, розробленої компанією HSD через асиміляцію та технологію логістики, представлену з-за кордону. Це застосовується для екструзії PE, PP, PB, PERT, ABS та ін. Ця лінія виробництва труб з ПЕ може замість екструзійної лінії імпортувати з-за кордону.

ПВД-газопровід-виробництво-екструзія-лінія (1) .jpg

Ця лінія екструзії труб переважно включає одношаровий екструдер, прес-форми, вакуумний калібрувальний резервуар для води, резервуар для охолодження водопровідної води, вакуумний верстат, машина для різання та кронштейн.

Пластикові труби, виготовлені за цією лінією, мають відмінну жорсткість, гнучкість, високу механічну міцність, стійкість до зовнішніх напружень, стійкість до деформації повзучості, термооб'єднання тощо. Він став першим вибором для газопроводів міста, водопровідних труб, фундаментних труб, трубопроводів збору полігонів, водопідігріву, геотермального опалення та ін.
ПВД-газова труба-виробництво-екструзія-лінія (2). Jpg

Застосування
Лінія екструзії труб HDPE, що складається з одношарового екструдера та відповідних допоміжних пристроїв, може безперервно виробляти всі види пластикових труб HDPE з малим діаметром. Він також може бути використаний для виробництва пластикових труб PS, PP, HDPE після заміни гвинта. Пластмасова труба HDPE широко використовується для транспортування рідини в сільськогосподарську, хімічну, будівельну галузь тощо.

Структура
Лінія екструзії труб HDPE складається, головним чином, з одношарового екструдера, горелки, вакуумно-формовочного баку, резервуару для охолодження спрей, пристрою для збору відходів, ріжучого пристрою та пневматичної розрядної рами.
екструдер та охолоджувальний бак.jpg

тверда стінка різання труби машина.jpg

Тверда стінка труби відвозить машину.jpg

зображення (5) .jpg

1. Одношаровий екструдер
Одношаровий екструдер складається з двигуна змінного струму, зубчастого зубчастого редуктора, системи екструдування, системи опалення та охолодження, а також електричної контрольної частини. Двигун змінного струму передає потужність до редукторної коробки передач через коліщатко, і гвинт повертається з певною швидкістю, щоб адаптуватися до екструзії всіх видів пластмас.
2. Die-Head
Головка головки складається головним чином з мантрилу, плечей шейки, спірального тіла, кришки, тіла голови, болтів та кільця нагріву. Внутрішня поверхня, що зачіпає пластикові матеріали, полірована та покрита хромом, щоб пластмасові матеріали плавно ходили і щоб не було іржі. Рівномірність товщини стінки труби може регулюватися за допомогою болтів. Калібрувальний рукав з міді, закріплений в головній головці, в основному використовується для охолодження свіжої труби та калібрування зовнішнього діаметра труби.
3. Вакуумний формний танк
Вакуумно-формовочний резервуар в основному складається з каркасу, резервуару з нержавіючої сталі, вакуумної системи, системи охолоджування спрей, мобільного пристрою ззаду і назад. Коли він знаходиться на роботі, вакуумний насос вичерпує повітря з герметичного резервуара, щоб піддавати герметизації свіжої труби, що затискає, для калібрування мідної муфти та здійснення калібрування зовнішнього діаметра труби. Система розбризкування охолодження використовується для охолодження екструдованої труби водою. Аерозольні розпилювачі розпилюють охолоджуючу воду з усіх напрямків на поверхні труби для швидкого охолодження труби.
4. Водоохолоджувальний резервуар
Бак для водяного охолодження в основному складається з рами, резервуара з нержавіючої сталі та системи охолоджування. Система розбризкування охолодження використовується для подальшого охолодження труби і повністю охолодження і формування.
5. Машина для зняття вантажу
Тягач-машина в основному складається з приводного пристрою, гусениці канатної тяги, затискної конструкції, системи регулювання, бокової пластини та фундаменту. Причіпні гусениці - двигун змінного струму та прийняти частотне регулювання швидкості для адаптації до швидкості екструзії різних труб. Він також оснащений автоматичним вимірювальним пристроєм для вимірювання різання на задану довжину.
6. Безперіодний різак
Він реалізує принцип перфорації лопатей, щоб реалізувати безперервний різання. В основному це складається з ріжучого пристрою, затискного пристрою, структури синхронного мобільного пристрою та рами.

7. Розряджання кадру
Поверхня стола виконана з нержавіючої сталі. Він автоматично переводить пневматику та вивантажує.

Модель SRQG-1200
Розмір труби (мм) Φ 1000-Φ 1200

250мм-ПНД-газо-водо-розподільна труба-виробництво-екструзія-лінія.jpg

зображення (14) .jpg


横幅 - 认证 图标 .jpg

Huashida Machinery, що має досвід роботи більше 14 років, є однією з професійних виробників лінії для виробництва екструдери для виробництва пластикових виробів у Китаї в екструдері PE / PP / HDPE. Запропонувавши індивідуальний сервіс, ми раді вітати вас, щоб отримати висококваліфіковані продукти з нашої фабрики.
Розслідування