ПП ПП одношаровий листовий трійка три лінії видавлювання екструзії

ПП ПП одношаровий листовий трійка три лінії видавлювання екструзії
Чат зараз
Відомості про продукт

ПП ПП одношаровий листовий трійка три лінії видавлювання екструзії
(KF-800 KF1200 KF1500 KF2000 KF3000)

ВСТУП
Товщина листа: 1-35мм
Ширина листа: відповідно до вимог замовників.

СПИСОК МАШИНОСТІ:

Екструдер

Ефективний одношаровий екструдер з системою подачі сили водяного охолодження та ствол із канавкою в зоні подачі призначені для економії потужності головного двигуна; Велике співвідношення L / D та змішувальна головка призначені для отримання ідеального гелеобразованія та високого випуску.

Вмирати головою

T вмирає, обробляється нітрифікацією та поліруванням, спеціальний дизайн для управління чутливою регулюванням товщини.

Три календаря

Вона має Verical та Oblique структури відповідно до різної ширини аркуша. Спеціально розроблений шлях проходження всередині рулону забезпечує точний контроль температури валика, а потім забезпечує рівну і яскравість ролика.

Стійка для охолодження

Контролююча система HMI410111338.jpg111249.jpg

0410111315.jpg


180410111534.jpg

Наші Послуги
Гарантійний строк якості: 12 місяців або 14 місяців з дня коносамента.
Протягом цього періоду продавець надаватиме безкоштовний сервіс за всіма проблемами, спричиненими якістю обладнання, однак, крім проблем, спричинених покупцем через неправильну роботу.
Сервіс: Продавець відправить техніку фабриці покупця, щоб протестувати нову машину та навчати людей покупця. Покупець повинен сплатити вартість перевезення за кордон, харчування, житло, страхування на місцевому рівні та відповідну заробітну плату.

Компанія Huashida Machinery, що має досвід роботи більше 14 років, є однією з професійних виробів із трьох каландрових екструзійних виробів у Китаї. Запропонувавши індивідуальний сервіс, ми раді вітати вас, щоб отримати висококваліфіковані продукти з нашої фабрики.

Розслідування