PE Твердосплавна стінка

PE Твердосплавна стінка
Чат зараз
Відомості про продукт

横幅 - 创新 以远 .jpg

ПЕ Пластмасова Тверда Стінка Екструзійна труба


Напір HDPE Extrusion Line є трубною екструзійною лінією, розробленою компанією HSD через асиміляцію та технологію логістики, впроваджену з Європи. Це застосовується для екструзії PE, PP, PB, PERT, ABS та ін.
Пластикові труби, виготовлені за цією лінією, мають відмінну жорсткість, гнучкість, високу механічну міцність, стійкість до зовнішніх напружень, стійкість до деформації повзучості, термооб'єднання тощо. Він став першим вибором для газопроводів міста, водопровідних труб, фундаментних труб, трубопроводів збору полігонів, водопідігріву, геотермального опалення та ін.
HDPE-Extrusion-Line-Large-Diameter-Gas-Supply-Pipe-Production-Line.jpg

Застосування
Лінія екструзії труб HDPE, що складається з одношарового екструдера та відповідних допоміжних пристроїв, може безперервно виробляти всі види пластикових труб HDPE з малим діаметром. Він також може бути використаний для виробництва пластикових труб PS, PP, HDPE після заміни гвинта. Пластмасова труба HDPE широко використовується для транспортування рідини в сільськогосподарську, хімічну, будівельну галузь тощо.

Структура
Лінія екструзії труб HDPE складається, головним чином, з одношарового екструдера, горелки, вакуумно-формовочного баку, резервуару для охолодження спрей, пристрою для збору відходів, ріжучого пристрою та пневматичної розрядної рами.
екструдер та охолоджувальний бак.jpg

зображення (5) .jpg

Тверда стінка труби відвозить машину.jpg

1. Одношаровий екструдер
Одношаровий екструдер складається з двигуна змінного струму, зубчастого зубчастого редуктора, системи екструдування, системи опалення та охолодження, а також електричної контрольної частини. Двигун змінного струму передає потужність до редукторної коробки передач через коліщатко, і гвинт повертається з певною швидкістю, щоб адаптуватися до екструзії всіх видів пластмас.
2. Die-Head
Головка головки складається головним чином з мантрилу, плечей шейки, спірального тіла, кришки, тіла голови, болтів та кільця нагріву. Внутрішня поверхня, що зачіпає пластикові матеріали, полірована та покрита хромом, щоб пластмасові матеріали плавно ходили і щоб не було іржі. Рівномірність товщини стінки труби може регулюватися за допомогою болтів. Калібрувальний рукав з міді, закріплений в головній головці, в основному використовується для охолодження свіжої труби та калібрування зовнішнього діаметра труби.
3. Вакуумний формний танк
Вакуумно-формовочний резервуар в основному складається з каркасу, резервуару з нержавіючої сталі, вакуумної системи, системи охолоджування спрей, мобільного пристрою ззаду і назад. Коли він знаходиться на роботі, вакуумний насос вичерпує повітря з герметичного резервуара, щоб піддавати герметизації свіжої труби, що затискає, для калібрування мідної муфти та здійснення калібрування зовнішнього діаметра труби. Система розбризкування охолодження використовується для охолодження екструдованої труби водою. Аерозольні розпилювачі розпилюють охолоджуючу воду з усіх напрямків на поверхні труби для швидкого охолодження труби.
4. Водоохолоджувальний резервуар
Бак для водяного охолодження в основному складається з рами, резервуара з нержавіючої сталі та системи охолоджування. Система розбризкування охолодження використовується для подальшого охолодження труби і повністю охолодження і формування.
5. Машина для зняття вантажу
Тягач-машина в основному складається з приводного пристрою, гусениці канатної тяги, затискної конструкції, системи регулювання, бокової пластини та фундаменту. Причіпні гусениці - двигун змінного струму та прийняти частотне регулювання швидкості для адаптації до швидкості екструзії різних труб. Він також оснащений автоматичним вимірювальним пристроєм для вимірювання різання на задану довжину.
6. Безперіодний різак
Він реалізує принцип перфорації лопатей, щоб реалізувати безперервний різання. В основному це складається з ріжучого пристрою, затискного пристрою, структури синхронного мобільного пристрою та рами.
7. Розряджання кадру
Поверхня стола виконана з нержавіючої сталі. Він автоматично переводить пневматику та вивантажує.

Модель Діаметр труб Гвинт KiloWatt Вихідні дані Розмір лінії
SPEG-63 20-63 мм SJ65X30 120kw 120-160кг / год 26X1.8X3M
SPEG-250 75-250мм SJ90X30 180кВт 350-400кг / год 40X3X3M
SPEG-630 315-630 мм SJ120X30 315kw 700-900 кг / год 60X3X3M

shippment.jpg
Інформація про компанію
Циндао HuaShiDa апараті Лтд була заснована High & Нова технологія промислового району Циндао, Китай в 2003 році. HSD завод охоплює площу 34000 квадратних метрів в Цзінь-линг промисловий парк, район Ченьян, Циндао, Китай.
250мм-ПНД-газо-водо-розподільна труба-виробництво-екструзія-лінія.jpg

Наша продукція в основному включає в себе
Одношаровий екструдер і копіювальний екструдер для близнюків
Вакуумне калібрування попередньо ізольованої труби поза корпусом HDPE Екструзійна лінія
16-800 мм Одномісна / багатошарова екструзійна труба HDPE
Лінія екструзійного спірального гофрованого трубопроводу HDPE від 200-3000 мм
Скловолокно з посиленою копіювальною лінією труб PP-R
Пластиковий лист / пластина Одномісна / багатошарова екструзійна лінія
ПВХ і сталевий дріт армована шланги лінії
Ручний екструдер / Електро-ф'южн зварювальник
Термоусадочні рукави (стиль у стилі "Звичайний стиль" та "Волокно")
Електро-зварювальний затирка зварювального з'єднання та електрозварювальний зварний ремінь


Huashida Machinery, що має досвід роботи більше 14 років, є однією з професійних виробників лінії для виготовлення екструзійних труб із твердих стінових петрів у Китаї. Запропонувавши індивідуальний сервіс, ми раді вітати вас, щоб отримати висококваліфіковані продукти з нашої фабрики.
Розслідування