Метод вакуумного калібрування екструдери з попередньоізольованою трубкою

Метод вакуумного калібрування екструдери з попередньоізольованою трубкою
Чат зараз
Відомості про продукт

Вакуумний калібрувальний метод попередньо ізольованого трубного екструдера

Метод вакуумного калібрування з попередньо ізольованим трубним екструдером - лінія екструзії труб, розроблена компанією HSD через асиміляцію технологій, впроваджених з Німеччини. Це застосовується для екструзії PE, PP, PB, PERT, ABS та ін.
production line for 1200mm pipe.png
Метод вакуумного калібрування, попередньо ізольований трубний екструдер, виготовлений за цією лінією, має чудову жорсткість, гнучкість, високу механічну міцність, стійкість до зовнішніх тріщин напруги, стійкість до деформації повзучості, термооб'єднання тощо. Він став першим вибором для газопроводів міста, водопровідних труб, фундаментних труб, трубопроводів збору полігонів, водопідігріву, геотермального опалення та ін.

Застосування

Метод вакуумного калібрування з попередньо ізольованим трубним екструдером складається з одношарового екструдера та відповідних допоміжних приладів, дозволяє безперервно виробляти всі види пластикових труб HDPE з малим діаметром. Він також може бути використаний для виробництва пластикових труб PS, PP, HDPE після заміни гвинта. Пластмасова труба HDPE широко використовується для транспортування рідини в сільськогосподарську, хімічну, будівельну галузь тощо.

Структура

Лінія екструзії труб HDPE складається, головним чином, з одношарового екструдера, горелки, вакуумно-формовочного баку, резервуару для охолодження спрей, пристрою для збору відходів, ріжучого пристрою та пневматичної розрядної рами.

1. Одношаровий екструдер
Одношаровий екструдер складається з двигуна змінного струму, зубчастого зубчастого редуктора, системи екструдування, системи опалення та охолодження, а також електричної контрольної частини. Двигун змінного струму передає потужність до редуктора коробки передач безпосередньо і гвинт повороту з певною швидкістю адаптується до екструзії всіх видів пластмас.


2. Die-Head
Головка головки складається головним чином з мантрилу, плечей шейки, спірального тіла, кришки, тіла голови, болтів та кільця нагріву. Внутрішня поверхня, що зачіпає пластикові матеріали, полірована та покрита хромом, щоб пластмасові матеріали плавно ходили і щоб не було іржі. Рівномірність товщини стінки труби може регулюватися за допомогою болтів. Калібрувальний рукав з міді, закріплений в головній головці, в основному використовується для охолодження свіжої труби та калібрування зовнішнього діаметра труби.

3. Вакуумний формний танк
Вакуумно-формовочний резервуар в основному складається з каркасу, резервуару з нержавіючої сталі, вакуумної системи, системи охолоджування спрей, мобільного пристрою ззаду і назад. Коли він знаходиться на роботі, вакуумний насос вичерпує повітря з герметичного резервуара, щоб піддавати герметизації свіжої труби, що затискає, для калібрування мідної муфти та здійснення калібрування зовнішнього діаметра труби. Система розбризкування охолодження використовується для охолодження екструдованої труби водою. Аерозольні розпилювачі розпилюють охолоджуючу воду з усіх напрямків на поверхні труби для швидкого охолодження труби.


4. Водоохолоджувальний резервуар
Бак для водяного охолодження в основному складається з рами, резервуара з нержавіючої сталі та системи охолоджування. Система розбризкування охолодження використовується для подальшого охолодження труби і повністю охолодження і формування.

5. Машина для зняття вантажу
Тягач-машина в основному складається з приводного пристрою, гусениці канатної тяги, затискної конструкції, системи регулювання, бокової пластини та фундаменту. Причіпні гусениці - двигун змінного струму та прийняти частотне регулювання швидкості для адаптації до швидкості екструзії різних труб. Він також оснащений автоматичним вимірювальним пристроєм для вимірювання різання на задану довжину.

6. Безперіодний різак
Він реалізує принцип перфорації лопатей, щоб реалізувати безперервний різання. В основному це складається з ріжучого пристрою, затискного пристрою, структури синхронного мобільного пристрою та рами.

7. Розряджання кадру
Поверхня стола виконана з нержавіючої сталі. Він автоматично переводить пневматику та вивантажує.

Модель SRQG-1200
Розмір труби (мм) Φ 63-Φ 630


Huashida Machinery, що має досвід роботи більше 14 років, є одним з професійних методів вакуумного калібрування, попередньо ізольованих виробників трубних екструдерів у Китаї. Запропонувавши індивідуальний сервіс, ми раді вітати вас, щоб отримати висококваліфіковані продукти з нашої фабрики.

Стиль: PE-110-550, PE-365-760, PE-850-1680, PE-1055-2000

Основний екструдер: SJ-75 × 33, SJ-90 × 33, SJ-120 × 33 , SJ-150 × 33 , SJ-150 × 33

Встановлена потужність: 160kw, 380kw, 420kw, 560kw, 660kw

Ємність: 300-350кг / год, 400-500кг / год, 700-900кг / год, 900-1100кг / год, 1000-1300кг / год.

Довжина: 34 м, 36 м, 40 м, 48 м, 54 м

Розслідування