Термоусадочна рукавна стрічка для нафтогазового трубопроводу

Термоусадочна рукавна стрічка для нафтогазового трубопроводу
Чат зараз
Відомості про продукт

Термоусадочна рукав для нафтогазового трубопроводу

Термоусадочна рукав , який розроблений та виготовлений компанією Qingdao Huashida Machinery Co. , Ltd для антикорозійної обробки трубопроводу. Клей гарячого розплаву стискається в суглоб, зменшуючи потужність, щоб утворити ідеально герметичну поверхню після нагрівання. HSSC-1 сумісний зі стандартним трубним покриттям, також може бути використаний для покриття голі, заміни частини труби та великих редіусів.

主 图: продукт 1 (2). Jpg


Чому термоусадочний рукав "Huashida" має кращу адгезію для антикорозійних труб (3PE)? Спочатку давайте запропонуємо вам будівництво протикорозійної труби (3PE).

шарова система (3PE):

- Перший шар: рідка епоксидна.

- Другий шар: клей термоплав.

- Третій шар: Радіаційна зшита, поліетиленова плівка високої щільності.

示意图 (2). JpgЦя система - це термоусадочна рукав, що повторює структуру та продуктивність тришарових поліетиленових покриттів.

Під час монтажу епоксид наноситься на підготовлену поверхню труби, а термоусадочна втулка негайно обертається навколо суглоба над вологій епоксидною смолою. Потім тепло наносять на рукав, який стискається, щоб утворити щільну форму навколо стику. Під час витримки епоксид формує міцні механічні та хімічні зв'язки до поверхні труби та до клейового шару кополімеру. Зовнішній шар, що зшивається із випромінюванням, утворює жорсткий бар'єр проти механічних пошкоджень та передачі вологи.

IMG_0020 - 600 (2) .jpg


弯头 (2) .jpg


Reamark: товщина в основному відповідно до вимог покупця.ITEM

Стандарт

UNIT

Дані

Клей

розм'якшуючий момент

ASTM E 28

° С

70-80

зсувна сила

DIN 30 672

N / см

≥100

Основний

питома щільність

ASTM D792

г / см 3

0,935-0,96

міцність на розтягування

ASTM D638

МПа

15-20

Подовження при розриві

ASTM D792

%

350

твердість

ASTM D2240

куля

48

Термоусадочна рукава

силі шкірки

ASTM D1000

N / см

> 150

швидкість прийому води

ASTM D570

%

0,05


Циндао Хуашида, лідер галузі в галузі захист від корозії та герметизації в Китаї. Ласкаво просимо, запитайте нас більше інформації.

综合 - 热信缩 带 生产 线 .gifКомпанія Huashida Machinery, що має досвід роботи більше 14 років, є однією з професійних термоусадочних рукавів для виробників нафтогазових трубопроводів у Китаї. Запропонувавши індивідуальний сервіс, ми раді вітати вас, щоб отримати висококваліфіковані продукти з нашої фабрики.
Розслідування