HDPE Hollow гофрованих труб Екструзіонная лінія

HDPE Hollow гофрованих труб Екструзіонная лінія
Чат зараз
Відомості про продукт

HDPE Hollow гофрованих труб Екструзіонная лінія Основні характеристики:

Матеріал: HDPE

Колір: Чорний

Стандарти: стандартний пакет для експорту.

Діаметр: 300-1200mm, 800-2000mm, 2200-3000mm

(Може бути налаштовані в відповідно до вимог замовника.)


HDPE Hollow гофрованих труб Екструзіонная лінія Застосування:

Він широко використовується для каналізації і дренажу в муніципальних.


HDPE Hollow гофрованих Опис екструзії труб Виробнича лінія:

ПЕВП Порожній гофрованих труб виробництва цієї лінії мають високу жорсткість, високу інтенсивність BRUNT, і малу вагу з - за його унікальною структурою. Крім того, він має багато переваг , таких як гарний опір повзучості деформації, опір зовнішнього тиску, опір ерозії (наприклад, кислоти, луги і солі і т.д.), тривалий термін служби наближених 50 років. Він широко використовується для каналізації і дренажу в муніципальному, він замінить цементну трубу, чавунні труби та інші труби.

Переваги: Це низька вартість монтажу, простота в експлуатації, простота підключення і економічної конструкції можна зробити широкий передній і ринковий потенціал.


HDPE Hollow гофрована Екструзійна лінія для труб в основному включає в себе:

1.1set одношнековий екструдер з вакуумним завантажувачем і бункера сушарки
2.1set площі головки труби штампа і прес - форми
3.1set Вакуумний стіл калібрування
4.1set розпилення води бак
5.1set Тягова машина
6.1set одношнековий екструдер з вакуумним завантажувачем і бункера сушарки
7.1set розплав клею головка екструзії
8.1set перемотувати формувальна машина
9.1set різальна машина
10.1set укладальник
11.set Siemens PLC


одношнековий екструдер

Використання ПЕ \ PP високу ефективність одношнекового екструдера, екструзійні частині використання примусового охолодження води, секція подачі стовбура з прорізами, основний витрата енергії приводного двигуна значно знижується; велике відношення діаметра гвинт (30-38: 1), щоб адаптувати здатність матеріалу, відмінний ефект пластифікації, для клієнтів , щоб використовувати поновлювані матеріали і додати карбонат кальцію і т.д. може бути налаштована спеціальної конструкція гвинта.


Намотувальні формуючи машину

Використання композитної головки, спіральне обертання лиття, компактної конструкції, унікальною конструкція, щоб забезпечити високу якість продукції.


переваги:

1.Huashida порожнистої стіни намотування труб виробничої лінії, від конструкції пресів - форми і виготовлення до точності набору для посилення обмотки машини від вибору декількох наборів тиску для підвищення рівня процесу, так що вся виробнича лінія технічне утримання було якісний стрибок, щоб гарантувати , що виробництво діаметра труби і пластикових інспекційні колодязі і діаметр одного і той же, вчиненого з'єднання.


2. Згідно з різними регіонами, різним специфікаціям клієнтів різних потреб налаштування труби. Крім того, поліпшили структуру і розташування виробничої лінії, екструдер розплаву і обмотку машини в одну, щоб полегшити установку і експлуатацію, економію простору, в значній мірі , сприятливу для компонування виробничого майданчика клієнта.


Виробництво 3.the порожнистої стінки труби обмотки з жорсткими вимогами діаметра свердловини , що підтримує розмір, з охороною навколишнього середовища, економії води, міцних переваг, а також пластикові інспекції свердловин можуть бути повністю з'єднані один з одним, так що стічні води дренажу Більш гладкі. Не тільки ефективність будівництва підвищується, вартість робочої сили зменшується, ефективність управління поліпшується, а якість з'єднання трубопроводу і перевірка добре, очевидно , improved.it замінить цементну трубу, чавунні труби та інші труби. Це низька вартість збірки, простота в експлуатації, простота підключення і економічної конструкції можна зробити широкий передній і ринковий потенціал.


Технічні параметри:

модель Діаметр (мм) стиль повна потужність Екструзія Швидкість (м) Продуктивність (кг / год) Розмір (м)
SKRG1200 300-1200 SJ-90X30
SJ-65X30
230KW 1-12 320-420 26 × 16 × 5
SKRG2000
800-2000 SJ-100X33
SJ-65X33
400кВт 0,5-5 600-240 32 × 16 × 6
SKRG3000 2200-3000 SJ-120X30
SJ-90X30
520KW 0,3-3 650 300 42 × 18 × 7


гарантія якості

12 monthsDuring гарантійного терміну експлуатації продавець зобов'язується виконати гарантійне обслуговування обладнання, для зломів, пов'язаних з неправильною експлуатацією обладнання покупцем , за винятком.


обслуговування

Технік покупця можуть прийти на наш завод для навчання як вільно , коли виробнича лінія готова. І ми організуємо 2 фахівця для установки 7 до 10 робочих днів і введення в експлуатацію на заводі покупця. Зарплата становить $ 100 США в день для кожного фахівця. І покупець повинен нести відповідальність за двосторонніми квитки з Циндао, Китай в країні покупця, місцевої ради та житло, транспорт, медичне та страхування технік.

Huashida Машина, з досвідом роботи більше 14 років, є одним з професійного поліетилену високої щільності порожніх гофрованих труб виробників екструзійної лінії в Китаї. Пропонуючи індивідуальний сервіс, ми тепло вітаємо Вас, щоб отримати високу якісну продукцію від нашої фабрики.
Розслідування