ПВХ електричний кабельний канал Екструзійна лінія

Чат зараз
Відомості про продукт

ПВХ електричний кабельний канал Екструзійна лінія


Електричний кабель , трубопровід екструзійної лінії ПВХ може бути використаний для отримання чотирьох труб одночасно, висока ефективність і низьке енергоспоживання. Він розроблений на основі багаторічного труби машинного виробництва досвіду Циндао Huashida Machinery.


QQ 图片 20170419140015.jpg

Цей вид труби зроблений зі спеціальних addtive агентів з матеріалами з ПВХ. Він має високу міцність, високу ударну в'язкість, антикорозійні, легка вага, flameable опір і т.д.

 

Переваги ПВХ труби трубопроводу


1) Легка вага, легко завантажувати і розвантажувати
2) Гарне опір хімікатів
3) Стійкість до впливу полум'я
4) Сильна механічна міцність
5) Хороша електрична ізоляція

електричний sleeve.jpg

 

Застосування ПВХ труби трубопроводу
1) Структура Інженерна
2) Труби для промислового використання хімічного
3) Спеціальні труби призначення для сільського господарства Зрошення
4) грунт, відходи і вентиляційні труби
5) Система захисту проводу

еле sleeve2.jpg

Циндао Huashida Machinery Co,. Ltd з 13 - річним досвідом виробництва пластикової екструзії труб лінії, щоб спроектувати і виготовити ефективний, міцний і простий у використанні обладнання для моїх клієнтів. Ми маємо професійну технічну команду , щоб підтримати 7x24 консультаційні послуги по всій країні.

 

Послуги по передпродажної
Запит і консультаційна підтримка.
Устаткування пуско-налагоджувальні роботи і тестування підтримки.
Подивіться наш завод.

Післяпродажне обслуговування
  
Гарантія Машини часу становить 12 місяців , починаючи з дати коносамента. Електричні і електронні деталі 6 місяців.
Навчання , як встановити машину і як управляти машиною.

Інженери , доступні для обслуговування машин за кордон за вартістю клієнта.


Інформація про компанію
Циндао Huashida Machinery Co., Ltd є професійним виробництво пластикових екструзійних лінії по виробництву з 2003 року завод займає 34000 квадратних метрів. Наші продукти , такі як HDPE труба тиску для газу або води передачі, структурної стінка труба лінія екструзії, гофрований екструзія труб лінія. Продукція експортується в країни Близького Сходу, Росії, Африки. Туреччина, Корея.

Наша фабрика розташована в Чен Янг промисловій зоні, Циндао, провінція Шаньдун. ми були затверджені і отримали сертифікат ISO90001: 2008 по SGS. Всі клієнти Запрошуємо відвідати завод.


QQ 图片 20170417145939.jpg


Якщо вам потрібна додаткова інформація про цю машину. просто зателефонуйте нам 0086-532-80999083, ми можемо дати Вам консультаційні послуги для цієї машини. або по електронній пошті нам sales@qdhsd.com


DSCN5150.JPG
Huashida Машина, з досвідом роботи більше 14 років, є одним з професійних пластикових кабелепровід екструзійної лінії ПВХ / ПЕ труби виробників екструзійної лінії в Китаї. Пропонуючи індивідуальний сервіс, ми тепло вітаємо Вас, щоб отримати високу якісну продукцію від нашої фабрики.
Розслідування