HDPE води / водопровідна тиску Одношаровий виробнича лінія

HDPE води / водопровідна тиску Одношаровий виробнича лінія
Чат зараз
Відомості про продукт

Подачі води ПЕВП / тиск газу труби одношаровий Виробнича лінія

характеристики продукту

1.PE труба є високою міцністю труби, він має гарну гнучкість і стійкість до ударних навантажень. ПЕ твердої стінки труби виробнича лінія його відносне подовження при розриві більше 500%, з відмінною стійкістю до ударних навантажень, антисейсмічні потужності, нерівномірне дозвіл трубки має дуже сильну пристосовність.


20160330101627832783.jpg 网页 .jpg


2.it має тривалий термін служби, ПЕ труби виробничої лінії ПЕ труби високу молекулярну масу, з хорошою стабільністю і омолоджують властивостями, в нормальних робочих температурах і тиску, ПЕ труби життя може бути гарантована понад 50 років.


Пластиковий екструдер-Solid-Wall-Pipe-Extrusion-Line (1) .jpg


3.Pe твердої Екструзійна лінія ввібрала іноземні передові технології на основі розробки нового типу ефективної виробничої лінії екструзії труб. Співробітники Huashida на протязі багатьох років , щоб забезпечити високу якість PE твердої стінки труби виробничої лінії устаткування, їх обов'язки.


DSCN8857.JPG


FAQ:

Q: Ви Радінг компанії або виробництво?

A: Ми є виробником.

Q: Як щодо гарантії?

A: Гарантійний термін складає 12 місяців з дня введення устаткування, встановленого, але не більше 15 місяців з дати поставки. Після закінчення терміну дії гарантії Постачальник зобов'язаний забезпечити довічне обслуговування за рахунок Покупця.

Q: Що таке час доставки для машин?

A: Зазвичай це буде 50-60 днів в залежності від ситуації Orde6357376336910624131673254.jpg


 


Huashida Машина, з досвідом роботи більше 14 років, є одним із професійних виробників виробництва труб тиску одношарових ліній води / поставок газу ПЕВП в Китаї. Пропонуючи індивідуальний сервіс, ми тепло вітаємо Вас, щоб отримати високу якісну продукцію від нашої фабрики.
Розслідування