Машина для виробництва покриття для сталевих труб 3PE

Машина для виробництва покриття для сталевих труб 3PE
Чат зараз
Відомості про продукт

横幅 - 创新 以远 .jpg

Система протирання іржі для розпилення труб 3PE


Вступ

示意图 .jpg


Лінія покриття 3PE - це антикорозійне виробництво сталевих труб, таких як одношаровий FBE, подвійний шар FBE, подвійний шар PE, подвійний шар PP та 3PE.
Лінія включає в себе системи транспортування сталевих труб, поверхневе утилізація, пиловловлення, нагрівання труб, електростатичне напилення, нанесення покриттів, водяне охолодження, різання краю, гідравлічне та пневматичне пристрій, виявлення та електрична система управління.


3PE 设备 结构 组图 .jpg

Наші Послуги
Гарантійний строк якості: 12 місяців або 14 місяців з дня коносамента.
Протягом цього періоду продавець надаватиме безкоштовний сервіс за всіма проблемами, викликаними якістю обладнання, але, крім проблем, спричинених покупцем, через неправильне функціонування.

гідравлічна станція 600_ 副本 .jpg


Сервіс: Продавець відправить техніку фабриці покупця, щоб протестувати нову машину та навчати людей покупця. Покупець повинен сплатити вартість перевезення за кордон, харчування, житло, страхування на місцевому рівні та відповідну заробітну плату. IMG_0653 -600_ 副本 .jpg


Компанія Huashida Machinery, що має досвід роботи більше 15 років, є однією з професійних виробників виробів з нержавіючої сталі для обробки виробів з нержавіючої сталі в 3 рази. Запропонувавши індивідуальний сервіс, ми раді вітати вас, щоб отримати висококваліфіковані продукти з нашої фабрики.

横幅 - 认证 图标 .jpg


Компанія Huashida Machinery, що має досвід роботи більше 14 років, є однією з професійних виробників сталевих труб з нержавіючої сталі в Китаї. Запропонувавши індивідуальний сервіс, ми раді вітати вас, щоб отримати висококваліфіковані продукти з нашої фабрики.
Розслідування