3-шар ПЕ покриття Екструзійна лінія

3-шар ПЕ покриття Екструзійна лінія
Чат зараз
Відомості про продукт

опис продукції

Циндао Huashida Machinery Co., Ltd. На основі поглинаючи передові технології та інноваційні ідеї, він досліджував і розробила 3PEcoating виробничої лінії. Це вказує на напрямок виробничої лінії 3PE покриття з високою продуктивністю.

Склад 3-слойного виробництво ПЕ покриття лінії
Три шарова структура ПЕ антикорозійного включає в себе фьюжн-епоксидні порошковий нижній шар, адгезивний полімер, середній шар і поліетилен верхнього шару. Порошок епоксидної смоли є своїм родом термореактивного нетоксичного покриття, утворюючи високу молекулярну структуру покриття ваги зшивання після затвердіння, показуючи, показуючи хороші хімічні антикорозійні і високі молекулярні механічні властивості. Функція нижнього шару епоксидної смоли порошку є формування суцільного покриття, забезпечуючи відмінне і катодного опір розформування. 3D 流程图 .jpg

Функція полімерного клею, щоб склеїти епоксидний порошок перед гелеобразования і склеїти верхній шар поліетилену, який об'єднує всі три шари разом. Процес ПЕ тришарові, з епоксидної порошковою фарбою в якості нижнього шару, що пов'язує і комплектації через поліетиленові ПЕ і клей, широко використовується в антикорозійних сталевих труб будинку, так і за кордоном, і застосовується до трубопроводу трубопроводу нафти і газу, а також що стосується поставок газу і водопостачання для цивільного використання.

технологічні процеси
Завантажити труби → труби гвинтовий конвеєр → видалення іржі проміжного нагріву частоти → Епоксидне порошкове покриття → зовнішній шар безоплатні і сонячно поліетиленовим покриттям → охолодження розпиленням → труби гвинтовий конвеєр → шліфувальні труби, з кінця труби → розвантажити

стан Обставини

Місцезнаходження температура потужність установки наявний матеріал
кімнатний 0-30ºC приблизно 1650KW порошок НЕП


умови праці:

Джерело живлення ємність установки Споживання рециркуляції охолоджуючої води
приблизно 1650kw 3 фази 380В (-10% + 5%) 50Гц ≤15ºC, 0.15-0.2Mpa, 0.5m3 / хв

102APPLE_IMG_2051.jpg

6357376336910624131673254.jpg

Huashida Машина, з досвідом роботи більше 14 років, є одним з професійних 3-шарових виробників екструзійного ре покриття лінії в Китаї. Пропонуючи індивідуальний сервіс, ми тепло вітаємо Вас, щоб отримати високу якісну продукцію від нашої фабрики.
Розслідування