Випромінювання перетнути зв'язані трубчасті PE тепло Термозбіжні рукав УСЗ ущільнення спільне для з'єднаний трубопроводами гофрованого і спіральних стічних вод

Чат зараз
Відомості про продукт

Випромінювання перетнути зв'язані трубчасті PE тепло Термозбіжні рукав УСЗ ущільнення спільне для гофрованого і спіральних SewageЗ'єднаний трубопроводами

ВВЕДЕННЯ
PE тепло Термозбіжні стрічки (гільза) складається з зшитого поліетилену назад і спеціальні тепла розплаву клею. Тепло розплаву клею має гарний зв'язок з PE назад, сталеві труби і Fusion кабальний епоксидні (FBE шару). За опалення PE назад стискається, клейовим шаром тане і тісно обгортання навколо муфти, то утворює разом з FBE фірми і безперервного антикорозійним тіла. Стійка до корозії, зносу, вплив, UVand старіння, легше працювати.

Трубчастих виробів
Application область:
Він в основному використовується для порожніх стінових спіраль труб, гофрованої труби та металеві гвинтові посилена гофрованої труби і т. д.

БУДІВЕЛЬНА СПРАВА
Металеві гвинтові посилена гофрованої труби

Труби порожніх стінових спіраль

Інспекції добре

Подвійні стіни Гофрована труба

UPVC труба


COMPARISIONS HSD продукти Погана якість продукції


ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ

ПАТЕНТ
Ми також виробляють машина тепло Термозбіжні рукав.Huashida техніка, з більш ніж 14 yearsand #39; досвід, є одним з професійного випромінювання хрест зв'язані трубчасті pe тепло Термозбіжні рукав УСЗ запечатати спільний для гофрованого і спіральних стічні труби спільні виробників в Китаї. Пропонуючи індивідуальні послуги, сердечно вітаємо Вас отримати високі кваліфікованих продукти від нашого заводу.

Розслідування