Huashida Design високої якості 3PE антикорозійної виробничої лінії для вас

Huashida Design високої якості 3PE антикорозійної виробничої лінії для вас
Чат зараз
Відомості про продукт

Huashida розробляє високоякісну виробничу лінію для антикорозійного захисту 3PE для вас


Згідно з вимогами клієнтів, що займаються корозією трубопроводів, Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. може бути орієнтована на розробку замовника для видалення іржі та антикорозійного захисту сталевих труб у повній виробничій програмі. Три виробничі лінії з виробництва антикорозійних труб з ПП використовують інтегровану виробничу лінію машин та одні ланцюгові виробничі лінії, виробничі потреби у випадку 24-годинного безперервного виробництва, будівельники поділені на три зміни, операція зсуву. Перш ніж процес буде готовий і розпочато виробництво, замовник зможе регулювати температуру підігріву та шари покриття сталевої труби послідовно на виробничій лінії відповідно до вимог трьох різних типів антикорозійного покриття на антикорозійній товщині. Товщина покриття, доки параметри не відповідають вимогам щодо запуску виробництва, відповідно до програм, передбачених ритмічними виробничими операціями Хуашида.

4 600.jpg

Для трьох виробничих ліній з виробництва поліетиленової труби три антикорозійні елементи - поліпшити антикорозійну роботу, поліпшити антикорозійну роботу. Покриття для життя похованого трубопроводу має вирішальне значення, та ж матеріальна труба похована в грунті протягом декількох десятиліть без корозії, а деякі витоки відбулися кілька років. Оскільки вони приймають різне зовнішнє покриття. Виробнича лінія Huashida може досягти найвищого рівня антикорозійного виконання, значно збільшити термін служби похованих трубопроводів та ефективно скоротити витрати на будівництво та експлуатацію.

6 - 600.jpg

Три антикорозійні структури, що поліетиленова тришарова структура, також відома як тришарова ПЕ, впродовж останніх років впроваджує сучасні антикорозійні технології. В якості похованого трубопроводу зовнішній захисний шар дуже вищий. Згідно з інформацією про трьохшарову ПЕ, здатний довести термін служби похованих труб на 50 років, в даний час розглядається в міжнародній передовій технології антикорозійної обробки трубопроводів. Повне найменування - Fusion Epoxy / Extruded Polyethylene Structure. Структура захисного шару складається з трьох наступних шарів: дно - це спланована епоксидна структура (60-80 мкм); середній шар - клей (170-250мкм); верхній шар екструдований поліетилен (близько 2мм). Тришарове поліетиленове покриття поєднує в собі відмінні властивості епоксидного покриття та екструдованого поліетилену двох видів покриття. Особливості інтерфейсу епоксидного покриття та хімічної стійкості та особливостей механічного захисту екструдованого поліетиленового покриття та інших переваг Разом вони значно покращують їх продуктивність.

6364687051234354829959597 水印.jpg

Купер Лю

Моб .: +86 18669700158 Тел: 0086-0532-80999083

WeChat: +86 18669700158

Електронна пошта: cooper@qdhsd.com

Веб-сайт: http://www.qdhsd.com http://www.qdhuashida.com

КИНГДОУ ХУАШИДА МАШИНОБУДУВАННЯ, ТОВ.

Компанія Huashida Machinery, що має досвід роботи більше 14 років, є однією з професійних виробничих ліній з високоякісної антикорозійною технологією 3epe, розробленої компанією huashida, для виробників у Китаї. Запропонувавши індивідуальний сервіс, ми раді вітати вас, щоб отримати висококваліфіковані продукти з нашої фабрики.
Розслідування