Висока якість 3PE захисту від корозії FBE покриття спіраль конвеєра

Висока якість 3PE захисту від корозії FBE покриття спіраль конвеєра
Чат зараз
Відомості про продукт

Висока якість 3PE захисту від корозії FBE покриття спіраль виробнича лінія


Лінія по виробництву 3PE антикорозійним покриттям, є три PE антикорозійним структури антикорозійним трубопроводу виробничої лінії, діаметр кола φ60 ~ φ1420, стіни товщиною спектр 2,5-18 мм, використання трьох захисту від корозії. А саме, шар порошку епоксидні (FBE > 100µm), другий шар клею (ad) 170 ~ 250µm, третій шар з поліетилену (PE) 2.5 ~ 3,7 мм. Три матеріали в одну і твердо суміщений з утворенням сталевих труб для формування відмінні покриття. Це сучасних методів захисту від корозії високої якості, цілому поліпшити термін служби 50 років, не тільки виходять періоду заміни підземного трубопроводу обладнання, а також значно зберегти ціну, зберегти ресурси для країни, зберегти гроші для підприємств для підтримки екологічного сталого сильно!

IMG_0028 600.JPG

IMG_0029 600.JPG

Перелік обладнання

Сталевих труб за межами дробеметного derusting експлуатацію лінія

Ні.

Опис

Шт

Зауваження

1

Лінії передачі

1set


2

Дробеметного derusting лінії

1set


3

Циклон пиловловлювач

1set


4

Пульс фільтра картриджа пиловловлювач

1set


5

Вітер відцентровий вентилятор

1set


6

Derusting система Устаткування електрощитове


1set


Сталевих труб за межами спіраль лінія для виробництва 3PE

Ні.

Опис

Шт


1

Покриття передавати системи

1set


2

Система опалення проміжної частоти

1set


3

Епоксидні обприскування системи

1set


4

Автоматичне годування сушарка

2sets


5

Одномісний висока ефективність гвинта SJ-65/30


1set


6

SJ-120/30 екструдер

1set


7

Гарячого розплаву клею екструзії die голова

1set


8

PE аркуш екструзії die голова

1set


9

Гарячого розплаву клею/PE аркуш прес пристрою

1set


10

Нержавіюча сталь розпилення порошку палати

1set


11

Спрей системи охолодження води

1set


Платформа системи

Ні.

Опис

Шт


1

Сталеві труби вгору вантажна майданчик

1set


2

Derusting перехідний період платформи

1set


3

Система зберігання готової труби

1set


4

Гідравлічна система

3sets


Довбальні системи

Ні.

Опис

Шт


1

PE довбальні пристрою

2sets


2

Гідравлічні Підйомна труби Тернер

2sets


3

Операційні Кабінету

1set


Корозійностійких сталевих труб можна розділити на дві категорії, внутрішня облицьована з антикорозійним сталевих труб і антикорозійним сталевих труб. Внутрішній вишикувалися захисту від корозії в основному цементний підкладка антикорозійним сталевих труб застосування більше, більш низької вартості, за допомогою цементного розчину покриття трубопроводу грати консервант ефект. Зовнішня стіна антикорозійним сталевих труб застосовано більше 3PE антикорозійним сталевих труб. Антикорозійним технології з Huashida 3PE антикорозійним покриттям виробничої лінії є процес захисту зовнішньої стіни або внутрішні стіни сталевих труб для захисту трубопроводів сам. На прямі шов сталевої труби, труби спіраль та інші труби можуть бути оброблені. Лінії виробництва Huashida, створення системи забезпечення якості звуку, пройшов ISO9001: 2000 сертифікації, здійснення весь процес контролю якості відстеження, надійна якість. Гості, можу запевнити.

640.webp (1).jpg

Спеціалізується на виробництві 3PE лінія по виробництву антикорозійним покриттям 15 років, Циндао Huashida Лтд має були дотримуючись на "авторитет якість перший, перший" корпоративній філософії та "клієнт перший, мораль бізнесу" бізнес-цілей, і безперервно покращувати якість виробничих ліній і технічному рівні. Замовника щодо про проблему термін служби, ми зробити чимало зусиль, щоб проводити дослідження, щоб досягти технологічні прориви. Компанія дотримується курсу на основі управління, клієнт орієнтованої, науки і техніки як попередник, брати участь у різних типів антикорозійним сталевих труб лінії виробництва, маючи було виготовлено і продано десятки 3PE анти корозії виробництва лінія, в той же час для проведення 3PE корозії, 2PE захисту від корозії, епоксидні вугілля асфальт антикорозійним, епоксидні антикорозійним, IPN8710 захисту від корозії та інших типів трубопроводу виробничої лінії та забезпечені повним набором рішень. Компаній, дотримуючись до "першокласного сервісу, відмінну якість, ідеальний сервісне" для нових і старих клієнтів, щоб вирішити турбот. Вітаємо нові і старі клієнти пораду. Сподіваюся, клієнтами, щоб встановити довгострокове співробітництво і безпрограшна партнерстві, щиро вітаємо клієнтів!


Huashida техніка, з більш ніж за 14 років, що цей досвід є одним з професійного 3pe високої якості захисту від корозії fbe покриття спіраль виробнича лінія виробників в Китаї. Пропонуючи індивідуальні послуги, сердечно вітаємо Вас отримати високі кваліфікованих продукти від нашого заводу.
Розслідування